Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Szkolenie PBS Connect Polska

- sierpień 2018

31 sierpnia 2018 roku firma PBS Connect Polska zorganizowała szkolenie dla Zespołu Biuro Plus Kraków. W sali konferencyjnej Vanilla ApartHotel nasz team pogłębiał wiedzę dotycz±c± zalet profesjonalnych produktów, takich marek jak Clinex, 3M, Wenger oraz Schneider.

Clinex Nanochem to specjalistyczne ¶rodki utrzymania czysto¶ci przeznaczone do użytkowania w biurach, zakładach i halach przemysłowych, szkołach oraz obiektach w kanale Horeca.

Z produktami firmy 3M spotykamy się codziennie zarówno w biurze, jak i w domu. Obok karteczek samoprzylepnych Post-it czy ta¶m Scotch w portfolio producenta znajdziemy również innowacyjny asortyment taki jak np. samoprzylepne folie sucho¶cieralne.

Szwajcarska marka Wenger oferuje z kolei najwyższej jako¶ci walizki podróżne oraz torby biznesowe. Niemiecki producent firma Schneider posiada pełen asortyment artykułów pi¶miennych takich jak markery, długopisy, cienkopisy czy flamastry.

Dzięki szkoleniu Zespół Biuro Plus Kraków jest przygotowany do obsługi wszystkich swoich Klientów na jeszcze wyższym poziomie.

 

Z pozdrowieniami

Zespół Biuro Plus Kraków