Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Biuro Plus Kraków - autoryzowany dystrybutor mebli Stolbrzeg

- sierpień 2021

 

Z przyjemnością informujemy, że Biuro Plus Kraków jest autoryzowanym dystrybutorem mebli Stolbrzeg w Małopolsce. W naszej ofercie znajdują się meble dla edukacji (do żłobków, przedszkoli, szkół, akademików) oraz meble biurowe. Przygotowujemy aranżację sal lekcyjnych oraz wyposażamy je w certyfikowane meble polskiej produkcji. Tworzymy także wizualizacje pomieszczeń biurowych i przeprowadzamy ich realizację.

więcej >>>

Daj się zainspirować - odwiedź nasz SHOWROOM

- marzec 2021

 

W naszym SHOWROOM’ie prezentujemy najnowsze rozwiązania techniki biurowej, systemy higieny i ochrony oraz ekskluzywne artykuły  piśmienne i biurowe. Przedstawiamy nowości z zakresu ergonomii, a także przekrojową propozycję mebli dedykowanych edukacji oraz wykonywanych na zamówienie. Nasz showroom to jednocześnie największa w Krakowie ekspozycja niszczarek.

więcej >>>

Katalog Biuro Plus 2021/2022

- styczeń 2021

 

 

W styczniu br. ukazała się nowa edycja katalogu Biuro Plus 2021/2022. Po raz pierwszy został zamieszczony w nim dział Dezynfekcja, ochrona, BHP. Ze względu na panującą pandemię produkty z tego działu cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Nie mogło więc zabraknąć ich w katalogu. 

więcej >>>

Folie antybakteryjne Avery Zweckform

- grudzień 2020

 

Folie antydrobnoustrojowe zapewniają 99,9% ochronę przed wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami, pomagając tym samym chronić siebie, pracowników, klientów, pacjentów lub gości przed zakażeniem. Są skuteczne także w przypadku koronowirusa covid-19.

więcej >>>

Targi Antycovid Expo

- październik 2020

 

 

W dniach 14-15.10.2020 w Krakowie odbyły się Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO 2020. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem osób szukających konkretnych i optymalnych rozwiązań, zapewniających maksimum bezpieczeństwa w czasie trwania pandemii.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej