Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Katalog Biuro Plus 2021/2022

- styczeń 2021

 

 

W styczniu br. ukazała się nowa edycja katalogu Biuro Plus 2021/2022. Po raz pierwszy został zamieszczony w nim dział Dezynfekcja, ochrona, BHP. Ze względu na panującą pandemię produkty z tego działu cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Nie mogło więc zabraknąć ich w katalogu. 

więcej >>>

Folie antybakteryjne Avery Zweckform

- grudzień 2020

 

Folie antydrobnoustrojowe zapewniają 99,9% ochronę przed wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami, pomagając tym samym chronić siebie, pracowników, klientów, pacjentów lub gości przed zakażeniem. Są skuteczne także w przypadku koronowirusa covid-19.

więcej >>>

Targi Antycovid Expo

- październik 2020

 

 

W dniach 14-15.10.2020 w Krakowie odbyły się Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO 2020. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem osób szukających konkretnych i optymalnych rozwiązań, zapewniających maksimum bezpieczeństwa w czasie trwania pandemii.

więcej >>>

Katalog Edukacja i Kreacja

- wrzesień 2020

 

Nowy katalog Edukacja i Kreacja jest już dostępny!

Katalog przygotowany z myślą o nauczycielach, studentach i uczniach prezentuje znane i popularne, a także nowe i inspirujące rozwiązania dla przedszkoli, szkół, uczelni oraz innych placówek oświatowych

 

więcej >>>

Przekazanie darowizny do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Radwanowicach

- maj 2020

 

 

W dniu dzisiejszym 29.05. dotarliśmy z darowizną do Warsztatu Terapii Zajęciowej Fundacji św. Brata Alberta w Radwanowicach prowadzącej warsztaty terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Przekazując bezpłatnie produkty ochronne, higieniczne i spożywcze staramy się wesprzeć szpitale i ośrodki, których personel z racji wykonywanego zawodu jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo związane z koronawirusem Covid-19.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej