Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Konferencja Biuro Plus w Czeladzi 2018

- październik 2018

 

W dniach 5-6 października br. w Czeladzi odbyło się coroczne spotkanie Biuro Plus, w którym wzięło udział ponad 250 osób, w tym Reprezentanci Firmy, Kierownicy ds. Kluczowych Klientów, Specjaliści ds. Zakupów oraz partnerzy handlowi firmy. Tematem przewodnim konferencji, wokół którego skupiały się szkolenia i gra zespołowa, była premiera nowego katalogu Biuro Plus 2018/2019. 

więcej >>>

Nowe biura, nowy katalog 2018/2019 i przywitanie jesieni

- październik 2018

 

Z okazji przeprowadzenia się do nowych biur zorganizowaliśmy w dniu 28 września event kulinarny z najlepszą ekipą kucharzy z foodtrucka firmy Andrus z krakowskiego Kazimierza. Serwowano kultową maczankę krakowską z piwem bezalkoholowym Łomża. Ponadto każdy chętny otrzymał smakowite dynie, którymi tegoroczna jesień wręcz nas zasypała.

więcej >>>

Szkolenie PBS Connect Polska

- sierpień 2018

 

31 sierpnia 2018 roku firma PBS Connect Polska zorganizowała szkolenie dla Zespołu Biuro Plus Kraków. W sali konferencyjnej Vanilla ApartHotel nasz team pogłębiał wiedzę dotyczącą zalet profesjonalnych produktów, takich marek jak Clinex, 3M, Wenger oraz Schneider.

więcej >>>

Modernizacja wyposażenia hali magazynowej

- lipiec 2018

 

 

 

W lipcu br. zakończyliśmy realizację projektu poprawy warunków pracy w magazynie, rozbudowując jego wyposażenie o nowoczesne wózki widłowe, drabiny Faraone oraz mobilne regały.  

więcej >>>

Katalog Edukacja i Kreacja - dla instytucji oświatowej, nauczyciela i ucznia

- czerwiec 2018

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną z myślą o przedszkolach, szkołach, uczelniach i innych placówkach oświatowych. W katalogu Edukacja i Kreacja każdy nauczyciel, uczeń i jego rodzic znajdzie produkty ułatwiające i uatrakcyjniające naukę oraz rozwijające kreatywność.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej