Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Szkolenie Avery Zweckform dla Zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2018

 

 

 

W kolejnym spotkaniu z cyklu Dzień Produktu w Biuro Plus nasz zespół handlowy miał okazję przekonać się jak szerok± i unikaln± ofert± dysponuje Avery Zweckform. Oprócz setek produktów producent proponuje również darmowy, wszechstronny i prosty program Avery Design&Print służ±cy do projektowania i druku etykiet.

więcej >>>

Szkolenie Acco Brands dla Zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2018

 

 

 

13 kwietnia  2018  roku w hotelu Park Inn w Krakowie odbyło się szkolenie przeprowadzone przez firmę ACCO. Firma ACCO to wła¶ciciel wielu wiod±cych znanych ¶wiatowych marek takich jak: Rexel, Esselte, Leitz, Nobo, GBC, Kensington czy Rapid. Klienci Biuro Plus będ± mieli unikaln± możliwo¶ć bezpłatnego testowania zarówno wybranego asortymentu ergonomicznego jak i zaawansowanych automatycznych niszczarek, prezentowanych podczas szkolenia.

więcej >>>

II Panel Dyskusyjny Biuro Plus

- marzec 2018

 

 

W marcu na kanale Scann.R Team został opublikowany film z II Panelu Dyskusyjnego Biuro Plus.

więcej >>>

Najnowszy film o Biuro Plus

- styczeń 2018

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Biuro Plus, prezentuj±cego nasz± pracę, misję oraz zaangażowanie w jak najlepsz± obsługę naszych Klientów.

więcej >>>

Karnawałowa impreza integracyjna Biuro Plus

- styczeń 2018

 

 

Rock’n Roll, występ iluzjonisty, bilard, konkurs taneczny i na najlepszy strój, fotobudka, alkogry - tak bawili¶my na karnawałowej imprezie integracyjnej 20 stycznia br. w klubie The Stage.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej