Biuro Link
 
 
 
Producenci
Link
 
 

Certyfikat Autoryzowanego Partnera DYMO dla DURASHOP.pl

- czerwiec 2022

 

 

 

Miło nam poinformować, że nasz sklep internetowy DURASHOP.pl otrzymał Certyfikat Autoryzowanego Partnera DYMO®. Certyfikat ten został przyznany za profesjonalne wsparcie i serwis oraz wysoką jakość świadczonych usług.

więcej >>>

Spotkanie kadry kierowniczej oświaty

- kwiecień 2022

 

W dniach 25-27 kwietnia 2022 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ odbyło się ogólnopolskie spotkanie kadry kierowniczej oświaty. W wykładach poruszających zagadnienia związane z edukacją uczestniczyło ponad 700 dyrektorów szkół i innych instytucji oświatowych. W wydarzeniu wzięło udział również Biuro Plus Kraków.

więcej >>>

Biuro Plus Kraków autoryzowanym partnerem marki Trodat

- marzec 2022

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że Biuro Plus Kraków zostało autoryzowanym partnerem marki Trodat. Autoryzacja ta obejmuje pełną gamę usług związanych z wykonywaniem pieczątek.

więcej >>>

Pomagamy dzieciom z Ukrainy

- marzec 2022

 

Wraz z rosnącą w naszym kraju liczbą uciekającej przed wojną ukraińskiej ludności zwiększają się jej potrzeby. Warto pamiętać, że choć nie da się pomóc każdemu, to jednak każdy może pomóc komuś. Biuro Plus Kraków nie pozostaje obojętne i również włącza się do akcji pomocy uchodźcom. Tym razem przekazaliśmy artykuły plastyczne dzieciom z Ukrainy mieszkającym w ośrodku dla uchodźców w Gocanowie niedaleko Kruszwicy.

więcej >>>

Pomagamy dzieciom z Ukrainy

- marzec 2022

 

 

 

W obliczu aktualnej sytuacji w Ukrainie wiele osób i firm stara się nieść pomoc potrzebującym, w tym najmłodszym. Biuro Plus również nie pozostaje obojętnym. Zaproszeni przez Krissa Wieliczko do akcji "Odmaluj świat - Artyści dzieciom" przekazaliśmy artykuły plastyczne (kredki, ołówki, flamastry, farby i innych akcesoria) dla ośrodków, w których zamieszkają matki z małymi dziećmi.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej