Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Oczyszczacze w opinii Klienta

- marzec 2017

 

 

 

Nic nie cieszy nas bardziej niż satysfakcja naszych Klientów.

 

więcej >>>

Huczne zakończenie karnawału w Biuro Plus

- luty 2017

 

 

 

Na zakończenie karnawału zespół Biuro Plus bawił się na imprezie "Casino Royale", zorganizowanej w restauracji Vidok, mog±cej poszczycić się najpiękniejszym widokiem na Wawel, Zakole Wisły i Kopiec Ko¶ciuszki.

więcej >>>

Jak dobrać wła¶ciwy oczyszczacz do potrzeb Klienta? - szkolenie dla zespołu Biuro Plus

- luty 2017

 

10 lutego br. w hotelu Orient w Krakowie odbyło się szkolenie przeprowadzone przez przedstawicieli producenta oczyszczaczy powietrza Ideal. Celem spotkania było przekazanie pracownikom Biuro Plus pełnej wiedzy pozwalaj±cej na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich oczyszczaczy przez naszych Klientów.

więcej >>>

Zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu dzięki oczyszczaczom Ideal

- luty 2017

 

 

 

 

 

 

Oczyszczacze powietrza Ideal skutecznie usuwaj± alergeny, oczyszczaj± i nawilżaj± powietrze. Sprawdzaj± się m.in. w domu, biurze, hotelu, gabinecie lekarskim, sali zabiegowej, gabinecie weterynaryjnym.

więcej >>>

Koncert charytatywny z okazji ¦wiatowego Dnia Kota

- luty 2017

 

 

 

5 lutego br. w Piwnicy Pod Baranami odbył się koncert charytatywny z okazji ¦wiatowego Dnia Kota, zorganizowany przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Partnerem koncertu było Biuro Plus Kraków. 

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej