Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Oczyszczacz powietrza nagrod± dla Szkoły Podstawowej nr 155 w Krakowie

- czerwiec 2017

 

Na ręce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 155 Pani Anny Kurek, Vice Dyrektor Pani Beaty Flank oraz wychowawczyni Pani Anny Pyszkowskiej Reprezentanci Biuro Plus przekazali profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Fellowes. Urz±dzenie było nagrod± dla najliczniejszej grupy bior±cej udział w XI Rajdzie Konfederatów Barskich odbywaj±cego się 27 maja 2017 roku w malowniczej Lanckoronie.

więcej >>>

Zespół Biuro Plus poznaje nowe produkty

- czerwiec 2017

 

 

9 czerwca br. w hotelu Best Western Efect Express odbyło się szkolenie dla zespołu Biuro Plus zwi±zane z wprowadzeniem do oferty nowych produktów z linii SmartFit® oraz ActiVita. Uczestnicy zapoznali się również z automatycznymi niszczarkami Rexel Auto Feed.

więcej >>>

SmartFit - wybieraj produkty ergonomiczne... z dłoni±

- czerwiec 2017

      

Zapraszamy do zapoznania się z now± gam± produktów w naszej ofercie – produktami ergonomicznymi Kensington. Ich wyj±tkowo¶ć polega na możliwo¶ci dostosowania parametrów do użytkownika, dzięki systemowi SmartFit®.

więcej >>>

Reprezentacja Biuro Plus wystartowała w maratonie XLPL EKIDEN

- maj 2017

 

 

28 maja 2017 na Malcie w Poznaniu odbyła się V edycja biegu sztafetowego na dystansie maratońskim – XLPL EKIDEN. W sztafecie wzięła udział reprezentacja Biuro Plus, w tym Daniel Gacek z zespołu logistycznego Biuro Plus Kraków.

więcej >>>

Szkolenie dla zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2017

 

 

21 kwietnia br. w hotelu Orient odbyło się szkolenie dla zespołu Biuro Plus dotycz±ce produktów marki Avery Zweckform oraz oczyszczaczy powietrza AeraMAX.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej