Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Zespół transportowy Biuro Plus

- październik 2017

 

10 samochodów dostawczych wyjeżdża codziennie rano z naszego Centrum Logistycznego, by dostarczać zamówione produkty dla naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i sprawności naszego zespołu transportowego realizacja dostaw następuje w możliwie krótkim czasie.

 

więcej >>>

Konferencja Biuro Plus w Czeladzi 2017

- październik 2017

 

W dniach 6-7 października br. w Czeladzi odbyła się coroczna Konferencja Biuro Plus. Jej tematem przewodnim był nowy katalog 2017/2018. W spotkaniu uczestniczyło 300 osób, w tym również partnerzy handlowi Biuro Plus. Reprezentanci Firmy, Kierownicy ds. Kluczowych Klientów oraz Specjaliści ds. Zakupów wzięli udział w panelu prezentacyjnym i nowatorskich szkoleniach opartych o grę integracyjną.

więcej >>>

Nowości w katalogu Biuro Plus 2017/2018

- październik 2017

 

 

W październiku br. ukazała się nowa edycja katalogu Biuro Plus 2017/2018. Zapewne wiele osób będzie zaskoczona pojawieniem się nowego działu z produktami kreatywnymi. Jest to wynikiem zadbania o artystyczną duszę naszych klientów i ich dzieci. Obecnie coraz więcej osób, również nas dorosłych, sięga przecież chociażby po kolorowanki. W końcu nie samą pracą człowiek żyje :)

więcej >>>

Złoty certyfikat dla sklepu internetowego Faber Castell - sklepFC.pl

- październik 2017

 

 

W październiku br. sklepFC.pl, którego właścicielem jest Biuro Plus, został nagrodzony złotym certyfikatem dla sklepu internetowego. W momencie jego wydania sklepFC.pl był jedynym wyróżnionym sklepem online oferującym produkty Faber-Castell.

więcej >>>

Konferencja Biuro Plus "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników".

- wrzesień 2017

 

12 września 2017 r. w budynku Nowe Herbewo w Krakowie odbyła się konferencja "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników". Organizatorem konferencji było Biuro Plus. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób, w tym przedstawiciele średnich i dużych krakowskich firm oraz placówek publicznych.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 dalej