Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

II Panel Dyskusyjny Biuro Plus

- marzec 2018

 

 

W marcu na kanale Scann.R Team został opublikowany film z II Panelu Dyskusyjnego Biuro Plus.

więcej >>>

Najnowszy film o Biuro Plus

- styczeń 2018

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Biuro Plus, prezentuj±cego nasz± pracę, misję oraz zaangażowanie w jak najlepsz± obsługę naszych Klientów.

więcej >>>

Karnawałowa impreza integracyjna Biuro Plus

- styczeń 2018

 

 

Rock’n Roll, występ iluzjonisty, bilard, konkurs taneczny i na najlepszy strój, fotobudka, alkogry - tak bawili¶my na karnawałowej imprezie integracyjnej 20 stycznia br. w klubie The Stage.

więcej >>>

Zespół transportowy Biuro Plus

- paĽdziernik 2017

 

10 samochodów dostawczych wyjeżdża codziennie rano z naszego Centrum Logistycznego, by dostarczać zamówione produkty dla naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i sprawno¶ci naszego zespołu transportowego realizacja dostaw następuje w możliwie krótkim czasie.

 

więcej >>>

Konferencja Biuro Plus w Czeladzi 2017

- paĽdziernik 2017

 

W dniach 6-7 paĽdziernika br. w Czeladzi odbyła się coroczna Konferencja Biuro Plus. Jej tematem przewodnim był nowy katalog 2017/2018. W spotkaniu uczestniczyło 300 osób, w tym również partnerzy handlowi Biuro Plus. Reprezentanci Firmy, Kierownicy ds. Kluczowych Klientów oraz Specjali¶ci ds. Zakupów wzięli udział w panelu prezentacyjnym i nowatorskich szkoleniach opartych o grę integracyjn±.

więcej >>>