Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Nowości w katalogu Biuro Plus 2017/2018

- październik 2017

 

 

W październiku br. ukazała się nowa edycja katalogu Biuro Plus 2017/2018. Zapewne wiele osób będzie zaskoczona pojawieniem się nowego działu z produktami kreatywnymi. Jest to wynikiem zadbania o artystyczną duszę naszych klientów i ich dzieci. Obecnie coraz więcej osób, również nas dorosłych, sięga przecież chociażby po kolorowanki. W końcu nie samą pracą człowiek żyje :)

więcej >>>

Złoty certyfikat dla sklepu internetowego Faber Castell - sklepFC.pl

- październik 2017

 

 

W październiku br. sklepFC.pl, którego właścicielem jest Biuro Plus, został nagrodzony złotym certyfikatem dla sklepu internetowego. W momencie jego wydania sklepFC.pl był jedynym wyróżnionym sklepem online oferującym produkty Faber-Castell.

więcej >>>

Konferencja Biuro Plus "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników".

- wrzesień 2017

 

12 września 2017 r. w budynku Nowe Herbewo w Krakowie odbyła się konferencja "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników". Organizatorem konferencji było Biuro Plus. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób, w tym przedstawiciele średnich i dużych krakowskich firm oraz placówek publicznych.

więcej >>>

Zespół Biuro Plus wystartował w biegu charytatywnym Poland Business Run 2017

- wrzesień 2017

 

 

3 września 2017 w 8 miastach Polski odbył się Poland Business Run. Największy charytatywny bieg biznesowy pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Wśród blisko 500 ekip, które wystartowały w Katowicach pobiegły dwie nasze sztafety.

więcej >>>

Oczyszczacz powietrza nagrodą dla Szkoły Podstawowej nr 155 w Krakowie

- czerwiec 2017

 

Na ręce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 155 Pani Anny Kurek, Vice Dyrektor Pani Beaty Flank oraz wychowawczyni Pani Anny Pyszkowskiej Reprezentanci Biuro Plus przekazali profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Fellowes. Urządzenie było nagrodą dla najliczniejszej grupy biorącej udział w XI Rajdzie Konfederatów Barskich odbywającego się 27 maja 2017 roku w malowniczej Lanckoronie.

więcej >>>