Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Koncert charytatywny z okazji ¦wiatowego Dnia Kota

- luty 2017

 

 

 

5 lutego br. w Piwnicy Pod Baranami odbył się koncert charytatywny z okazji ¦wiatowego Dnia Kota, zorganizowany przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Partnerem koncertu było Biuro Plus Kraków. 

więcej >>>

Czym jest oczyszczacz powietrza?

- styczeń 2017

 

 

 

 

Oczyszczacz powietrza jest urz±dzeniem, które usuwa zanieczyszczenia i cz±steczki stałe znajduj±ce się w powietrzu w pomieszczeniach.

więcej >>>

Zadbaj o siebie podczas smogu

- styczeń 2017

 

 

 

Pogarsza się stan powietrza w Krakowie. W styczniu normy stężenia pyłu PM10 zostały przekroczone kilkukrotnie. Mimo, że nie podaje się takich danych dla pyłu PM2.5, znacznie groĽniejszego dla naszego zdrowia, to wiadomo, że zanieczyszczenie nim jest znacznie wyższe od norm rocznych.

więcej >>>

Xerox ConnectKey 2016. Technologia, która pracuje dla Ciebie.

- grudzień 2016

 

 

Urz±dzenia wielofunkcyjne Xerox® z opcj± ConnectKey® oferuj± w pełni zintegrowane rozwi±zanie mobilne, skanuj±ce oraz w chmurze, dzięki czemu biuro jest zawsze w zasięgu ręki.

więcej >>>

Granie na szczekanie - koncert charytatywny

- listopad 2016

 

 

28.11.2016 w Filharmonii w Krakowie odbył się coroczny, charytatywny koncert na rzecz bezdomnych zwierz±t organizowany przez Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Partnerem akcji było Biuro Plus Kraków, które wspiera Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami przekazuj±c artykuły biurowe konieczne do codziennej pracy.

 

więcej >>>