Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Modernizacja wyposażenia hali magazynowej

- lipiec 2018

 

 

 

W lipcu br. zakończyliśmy realizację projektu poprawy warunków pracy w magazynie, rozbudowując jego wyposażenie o nowoczesne wózki widłowe, drabiny Faraone oraz mobilne regały.  

więcej >>>

Katalog Edukacja i Kreacja - dla instytucji oświatowej, nauczyciela i ucznia

- czerwiec 2018

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną z myślą o przedszkolach, szkołach, uczelniach i innych placówkach oświatowych. W katalogu Edukacja i Kreacja każdy nauczyciel, uczeń i jego rodzic znajdzie produkty ułatwiające i uatrakcyjniające naukę oraz rozwijające kreatywność.

więcej >>>

Optymalizacja pracy magazynu - wdrożenie systemu WMS

- maj 2018

 

 

 

W celu zoptymalizowania pracy magazynu i zapewnienia obsługi klienta na najwyższym poziomie wdrożyliśmy w maju br. magazynowy system informatyczny WMS. Dzięki wprowadzonej zmianie proces polegający na przyjęciu, składowaniu, kompletacji i wydaniu produktów zyskał nową jakość. 

więcej >>>

Szkolenie Avery Zweckform dla Zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2018

 

 

 

W kolejnym spotkaniu z cyklu Dzień Produktu w Biuro Plus nasz zespół handlowy miał okazję przekonać się jak szeroką i unikalną ofertą dysponuje Avery Zweckform. Oprócz setek produktów producent proponuje również darmowy, wszechstronny i prosty program Avery Design&Print służący do projektowania i druku etykiet.

więcej >>>

Szkolenie Acco Brands dla Zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2018

 

 

 

13 kwietnia  2018  roku w hotelu Park Inn w Krakowie odbyło się szkolenie przeprowadzone przez firmę ACCO. Firma ACCO to właściciel wielu wiodących znanych światowych marek takich jak: Rexel, Esselte, Leitz, Nobo, GBC, Kensington czy Rapid. Klienci Biuro Plus będą mieli unikalną możliwość bezpłatnego testowania zarówno wybranego asortymentu ergonomicznego jak i zaawansowanych automatycznych niszczarek, prezentowanych podczas szkolenia.

więcej >>>