Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Zespół Biuro Plus poznaje nowe produkty

- czerwiec 2017

 

 

9 czerwca br. w hotelu Best Western Efect Express odbyło się szkolenie dla zespołu Biuro Plus zwi±zane z wprowadzeniem do oferty nowych produktów z linii SmartFit® oraz ActiVita. Uczestnicy zapoznali się również z automatycznymi niszczarkami Rexel Auto Feed.

więcej >>>

SmartFit - wybieraj produkty ergonomiczne... z dłoni±

- czerwiec 2017

      

Zapraszamy do zapoznania się z now± gam± produktów w naszej ofercie – produktami ergonomicznymi Kensington. Ich wyj±tkowo¶ć polega na możliwo¶ci dostosowania parametrów do użytkownika, dzięki systemowi SmartFit®.

więcej >>>

Reprezentacja Biuro Plus wystartowała w maratonie XLPL EKIDEN

- maj 2017

 

 

28 maja 2017 na Malcie w Poznaniu odbyła się V edycja biegu sztafetowego na dystansie maratońskim – XLPL EKIDEN. W sztafecie wzięła udział reprezentacja Biuro Plus, w tym Daniel Gacek z zespołu logistycznego Biuro Plus Kraków.

więcej >>>

Szkolenie dla zespołu Biuro Plus

- kwiecień 2017

 

 

21 kwietnia br. w hotelu Orient odbyło się szkolenie dla zespołu Biuro Plus dotycz±ce produktów marki Avery Zweckform oraz oczyszczaczy powietrza AeraMAX.

więcej >>>

Karma dla zwierzaka

- kwiecień 2017

 

 

Podczas imprezy firmowej „Casino Royale” w lutym br. zespół Biuro Plus zbierał pieni±dze na karmę dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Karma została przekazana schronisku na ul. Rybnej. 

więcej >>>