Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Nowe biura, nowy katalog 2018/2019 i przywitanie jesieni

- październik 2018

Z okazji przeprowadzenia się do nowych biur zorganizowaliśmy w dniu 28 września event kulinarny z najlepszą ekipą kucharzy z foodtrucka firmy Andrus z krakowskiego Kazimierza. Serwowano kultową maczankę krakowską z piwem bezalkoholowym Łomża. Ponadto każdy chętny otrzymał smakowite dynie, którymi tegoroczna jesień wręcz nas zasypała.

Dodatkową okazją do świętowania była premiera nowego katalogu Biuro Plus 2018/2019, zatytułowanego „Inteligentne biuro”. Jedną z zaproponowanych nowości, doskonale wpisującą się w nowoczesne, inteligentne biuro są niszczarki Leitz IQ (str. 284, 288) oraz Rexel Momentum (str. 285, 289), występujące również w wersji slim i sterowane przy pomocy prostego w obsłudze panelu dotykowego. W dobrze zorganizowanym biurze, dostosowanym do aktualnych trendów, kładących nacisk na zdrowie pracownika nie może zabraknąć także oczyszczaczy (str. 267-269) oraz produktów ergonomicznych (str. 374-388). W trosce o zdrowie warto również sięgnąć po wartościowe przekąski (str. 26-30), a jedzenie, które nosimy do pracy zapakować w pojemniki NanoBox (str. 25). Pojemniki te zawierają mikrocząsteczki srebra, dzięki którym zahamowany zostaje rozwój bakterii i grzybów, dostających się do środka pojemnika podczas umieszczania w nim żywności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą katalogową oraz śledzenia promocji produktów zamieszczonych w katalogu w naszych gazetkach!

Jeśli jeszcze nie otrzymali Państwo naszego nowego katalogu prosimy o informację:

tel. 12 296 45 24, e-mail: biuroserwis@biurolink24.pl

 

Z pozdrowieniami

Zespół Biuro Plus Kraków