Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Małopolski Dąb dla Biuro Plus. Gala 20-lecia MZP Lewiatan.

- listopad 2018

Miło nam poinformować, iż podczas uroczystej gali związanej z obchodami 20-lecia Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, która odbyła się 15 listopada 2018 r. w Kopalni Soli "Wieliczka", Biuro Plus Kraków zostało uhonorowane wyróżnieniem „Małopolski Dąb”.

Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest osobom prywatnym, firmom i instytucjom przyczyniającym się do rozwoju przedsiębiorczości w regionie, prowadzących biznes oparty o najlepsze standardy, dbających o pozytywny wizerunek przedsiębiorców oraz tym, które szczególnie angażują się w tworzenie przyjaznych warunków dla działalności gospodarczej.

Forma nagrody w postaci majestatycznego drzewa nie jest przypadkowa. Dąb to symbol potęgi, długowieczności i szlachetności, czyli cech, które charakteryzują nagrodzone przedsiębiorstwa. Wyróżnieni odebrali nagrodę „Małopolskiego Dębu” z rąk prezydent  Konfederacji Lewiatan i wiceprezydent BusinessEurope doktor Henryki Bochniarz i prezesa Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan Mariana Bryksy. Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan skupiając przedstawicieli wszystkich branż stanowi ważny głos w walce o poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej, możliwości rozwoju i uczciwej konkurencji w skali regionalnej, krajowej i globalnej.

 

          

 

W szczególny sposób uhonorowane zostało również zaangażowane społeczne właściciela Biuro Plus Kraków Włodzimierza Leszczyńskiego, który otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi od prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W imieniu prezydenta odznaczenie wręczył wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

W gali wzięło udział 250 gości w tym m.in. prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, a swoim występem uświetnił ją wybitny polski bard Jacek Wójcicki. Patronem medialnym wydarzenia był Dziennik Polski. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu: 

 

Z pozdrowieniami

Zespół Biuro Plus Kraków