Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

Targi na Zdrowie

- luty 2019

W dniach 23-24.02. br w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa odbyły się Targi na Zdrowie. To już druga edycja imprezy, której celem jest promowanie zdrowego trybu życia i aktywności sportowej. Oferta Biuro Plus w zakresie oczyszczaczy powietrza idealnie wpisała się w charakter targów. Dla każdego odwiedzającego nasze stoisko przygotowany został kupon z 10% rabatem na zakup dowolnego oczyszczacza powietrza marki Opus lub Ideal.

Specjaliści Biuro Plus dzielili się z klientami profesjonalną wiedzą na temat użytkowania oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza. Zainteresowani mogli dowiedzieć się jak działają takie urządzenia, zobaczyć ich budowę i wspólnie dopasować odpowiedni model zaspokajający w pełni ich oczekiwania. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się SMOKE BOX pokazujący fenomenalną skuteczność oczyszczania powietrza przez produkty marki Ideal. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasze działania wpływają na zwiększenie świadomości dotyczącej m.in. negatywnych skutków smogu na nasze zdrowie oraz sposobu w jaki możemy o nie zadbać. Warto tutaj pamietać, że oczyszczacze powietrza to również idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na alergie. Dzięki oczyszczaniu powietrza z alergenów, pozwalają osobie z alergią odczuć niemal natychmiastową ulgę.

Dla osób, które rozważają zakup oczyszczacza powietrza, Biuro Plus proponuje skorzystanie z doradztwa naszych specjalistów oraz programu darmowego wypożyczenia urządzenia na próbę.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach i zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami: Karoliną Nowak tel. 505 145 169 i Michałem Ochałkiem tel. 500 057 258.

 

Z pozdrowieniami

Zespół Biuro Plus Kraków