Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

KSYLITOL SANTE 250G      

Producent: SANTE

Ksylitol Sante (fiński cukier brzozowy) to oryginalny produkt fiński - najwyższej jakości naturalna substancja słodząca pozyskiwana z kory brzozy. Smakuje i wygląda jak zwykły cukier, ale wyróżnia go wiele korzystnych właściwości.
Ma o 40% mniej kalorii niż zwykły cukier i niski indeks glikemiczny [IG=9]. Może być stosowany przez diabetyków, osoby cierpiące na insulinooporność czy nietolerancję glukozy, ponieważ w jego metabolizowaniu insulina nie odgrywa znaczącej roli. Spożywanie potraw i napojów zawierających ksylitol zamiast cukru w ramach zbilansowanej diety i aktywnego trybu życia pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów oraz prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi niż po spożyciu potraw i napojów zawierających cukier.
Ksylitol jest polecany osobom, które chcą ograniczyć cukier w diecie. Doskonale nadaje się do słodzenia napojów, a także do deserów, ciast i przetworów owocowych.

CECHY PRODUKTU:

 • 40% mniej kalorii niż zwykły cukier
 • niski indeks glikemiczny [IG=9]
 • pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów*
 • prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi niż produkty zawierające cukier*
 • oryginalny produkt fiński najwyższej jakości

  * W ramach zbilansowanej diety i aktywnego trybu życia.

 •  Kod produktu Strona Cena netto VAT Cena brutto Jm Mag Ilość PLN
   826289
  24,93
  23%
  30,66
  szt.
  Dostępny

   szt