Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

DZBANEK AQUAPHOR PROVENCE 4,2L BIAŁY + WKŁAD A5 MG2+      

Producent: AQUAPHOR

AQUAPHOR Provence to duży i pojemny dzbanek dla całej rodziny. Pojemność dzbanka to aż 4,2 litry. Nowoczesny kształt i pojemny zbiornik pozwalają na jednorazowe oczyszczanie dużej ilości wody przeznaczonej do spożycia. Poręczny uchwyt i bardzo duża pojemność to podstawowe wyróżniki dzbanka, który dzięki swojej elegancji doskonale wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Biały lub czarny kolor dodatkowo wydobywa niepowtarzalny styl i klasę produktu.

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Provence to niezawodny i wysoce skuteczny filtr do wody, który dzięki zastosowanemu wkładowi nie ma sobie równych.

Odporna na wstrząsy elegancja
Ekskluzywny kształt jest ponadczasowy i pasuje do każdego wnętrza, nowoczesnego lub klasycznego. Provence wytrzymuje codzienne użytkowanie, zachowując swój lśniący wygląd. Dzbanek fitrujący nie pęknie, nawet jeśli dziecko upuści go na podłogę, co jest godne polecenia dla rodzin z małymi dziećmi.

Filtr wykonany jest z Eastman Tritan - odpornego na uderzenia materiału spożywczego, który wygląda jak szkło i jest trwały jak stal.

Dłuższa żywotność 350L
Dodatkowe materiały filtracyjne w połączeniu z filtrem wstępnym na górze wkładu zapewniają A5 dłuższą żywotność w mętnej wodzie. Nasadka jest filtrem wstępnym do rdzy, mułu i piasku, który zapobiega zatykaniu się głównego bloku sorpcyjnego.

Bardzo drobny aktywowany węgiel, żywica jonowymienna i Aqualen usuwają chlor, związki organiczne, pestycydy, fenole, metale ciężkie i inne szkodliwe substancje. AQUALEN to opatentowany sorbent z włókien jonowymiennych, który nieodwracalnie wiąże wszystkie metale ciężkie, w tym ołów, miedź, rtęć, kadm, arsen.

CECHY PRODUKTU:

 • Kompatybilny wkład filtrujący: AQUAPHOR A5
 • Pojemność dzbanka: 4,2l
 • Pojemność wody przefiltrowanej: 2,0l
 • Wydajność: 350 l (do 3 miesięcy w zależności od jakości wody)
 • Pokrywka: uchylna z systemem "Flip-Flop", z wbudowanym wskaźnikiem zużycia wkładu
 • Usuwane zanieczyszczenia: aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, substancje organiczne, produkty ropopochodne, zanieczyszczenia mechaniczne, redukcja stopnia twardości wody

 •  Kod produktu Strona Cena netto VAT Cena brutto Jm Mag Ilość PLN
   831954
  47,95
  23%
  58,98
  szt
  Dostępny

   szt

  Wyprzedaże 01-04/2021

  Do zakupu dowolnych produktów objętych promocją Wyjątkowa okazja, w tym prezentowanych w gazetce promocyjnej 01-04/2021 na stronach 16-19 za kwotę 79 zł netto Aktywny płyn do podłóg Nexxt 1l lub żel do WC Nexxt 1l GRATIS

  *O więcej produktów objętych promocją prosimy pytać naszych Reprezentantów lub Doradców Klienta.