Biuro Link Google play App Store
 
 
 
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Usługi
Kategorie towarów
Producenci
Link
 
 

OSŁONA OCHRONNA 100X65 CM PLEKSI TRANSPARENTNA RAMA ALUMINIOWA PODSTAWA SREBRNA METALOWA MEMOBE OS05      

Producent: MEMOBE

Osłona ochronna przeznaczona jest do umieszczenia na ladzie lub na biurku. Zapewnia bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy i klientom w sklepie, w aptece, w szpitalu, w biurze lub w innych punktach usługowych. Oferowane rozwiązania mają za zadanie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.

Powierzchnia wykonana z pleksi bezbarwnego o grubości 3 mm osadzonego w ramie anodowanej aluminiowej doskonale usztywniającej powierzchnię osłony. Stabilność osłony zapewnia podstawa wykonana ze stali lakierowanej w kolorze popielatym lub czerwonym do wyboru. Projekt konstrukcji umożliwia ustawienie zarówno jednej części osłony jak i rozbudowę wielu modułów w szeregu lub pod różnymi kątami. Wolna przestrzeń pozostawiona między osłoną, a biurkiem wynosi 5 cm.

Dodatkowo wprowadzone rozwiązanie aluminiowych profili pozwala na rozszerzenie funkcjonalności osłon o kolejne ścianki osadzając w nich np. tablice z powierzchnią suchościeralną magnetyczną, korkową lub kredową. Dzięki temu uzyskujemy powierzchnię na której można pisać markerami lub umieścić niezbędne informacje i ogłoszenia dla klientów.

OSŁONA OCHRONNA MEMOBE:

 • PLEKSI BEZBARWNE,
 • RAMA ALUMINIOWA,
 • METALOWA PODSTAWA SREBRNA,
 • 100X65 CM

 •  Kod produktu Strona Cena netto VAT Cena brutto Jm Mag Ilość PLN
   OS05
  239,00
  23%
  293,97
  szt
  Dostępny

   szt

  Wyprzedaże 07-09/2021

  Do zakupu dowolnych produktów objętych promocją Wyjątkowa okazja, w tym prezentowanych w Katalogu korzyści 07-09/2021 na stronach 15, 22-25* za kwotę:

  119 zł netto kapsułki do prania Bonus 12 sztuk**

  GRATIS

  *O więcej produktów objętych promocją prosimy pytać naszych Reprezentantów i Doradców Klienta.
  **Do prania białego lub kolorowego. Wybór dokonywany losowo.